:: 9 مورد از ویژگی‌های برتر ماشین ظرف شویی بوش

 

این روزها باتوجه به این که انواع اقسام ماشین در آشپزخانه وجود دارد چند سالی است که ماشین ظرف شویی هم به آن ها اضافه شده که انواع و اسامی متفاوتی دارد و تا حدودی با استفاده درست از این ماشین می توان در مصرف آب و انرژی منزل صرفه جویی کرد.اما امروز قصد داریم یکی از مدل‌های برند آلمانی بوش (Bosch) را بررسی کنیم

ویژگی های ماشین ظرف شویی بوش

 

1- دارای قابلیت Hygiene Plus

این قابلیت درجه حرارت 70 درجه سانتی گراد رادر حین شستشو حفظ میکند تا سبب افزایش ایمنی وهمچنین شستشوی ضدباکتری برای افراد مبتلا به الرژی را ضمانت می کند.

 

 

2-دارای تکنولوژی zeolite

 

زئولیت(zeolite) یک نوع سنگ معدنی است، بوش تنها برندی است که از زئولیت – به مقدار تقریبا 1.2 کیلوگرم – در ماشین ظرفشویی های خود استفاده کرده است. ماشین ظرفشویی ها دو چرخه دارند، چرخه شستشو و چرخه خشک کردن ظروف. این چرخه باید یکبار انجام شود تا باعث کاهش مصرف انرژی شود. تکنولوژی زئولیت باعث می شود که آب تا دمای 100 درجه سلسیوس یا 212 درجه فارنهایت گرم شود و این بخار آب باعث خشک شدن کامل ظروف می شود و هیچ گونه لکه ای از رطوبت بر روی ظروف باقی نمی گذارد و همچنین منجر به کاهش زمان شست وشوی ظروف می شود که باعث کاهش مصرف انرژی در ماشین ظرفشویی می شود.

 

 

3. دارای سیستم VarioFlex Plus Rack

با عناصر محرکی که دارد باعث می شود پایه های مختلف ظروف به راحتی روی آن تنظیم شوند. 

 

 

4-دارای قابلیت Dosage Assist

در هنگام آغاز دوره شستشو، قرص به صورت اتوماتیک وارد محفظه‌ای خواهد شد که در آن به صورت کاملا کنترل شده و هوشمندانه مورد مصرف قرار می‌گیرد تا بهترین نتیجه شستشو نیز حاصل شود. به این ترتیب از افتادن قرص در بین ظروف نیز جلوگیری خواهد شد.

 

 

 

5 بی سرو صدا بودن

برای کسانی که نمی خواهند صدای شستن ظرف ها را بشنوند ظرفشوی بوش این امکان را برایشان فراهم ساخته است.

 

 

 

6. aqua sensor (حسگر آب)

این سیستم میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی راسنجیده و مشخص می کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می باشد یا نه.اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرا خواد گرفت.

نکته کیدی این است که در هربار شستشو تا سقف 20٪  آب معادل 4لیتر توسط این سیستم صرفه جویی خواهد شد.

 

7. ویژگی large Item Spray Heads 

با استفاده از این ویژگی شستشوی سینی ها و ظروف بزرگ آسان خواهد بود دیگر نیازی نیست تا قبل از قرار دادن، ظروف خیس بخورند تنها کافیست سبد بالایی را خارج کرده وقطعه آب پاش بزرگ را در جای مخصوص آن نصب کنید.

 

8.قابلیت Aqua Stop

در صورت نشت آب از هر جایی از ماشین ظرفشویی، این سیستم امنیتی 24 ساعته آب را قطع کرده و مانع نشت آن می شود.

 

9. performance AAA

مدیر داخلی این شرکت می گوید:در بوش ما به اهمیت مصرف انرژی و حفاظت از محیط‌زیست و منابع طبیعی واقفیم. ما آنقدر به مصرف پایین و کیفیت بالای محصولات خود تأکید داریم که تمام ظرفشویی‌هایمان دارای رتبه AAA می‌باشد و همین امر ظرفشویی‌های بوش را به کم مصرف‌ترین ظرفشویی‌های جهان تبدیل کرده است.

 

در پایان می توانید برای خواندن مقاله  نقد و بررسی ماشین ظرفشویی سامسونگ  اینجا را کلیک کنید.

 

تاریخ انتشار: یکشنبه/22/سپتامبر/2019
تعداد بازدید: 1606
بازگشتدیدگاهتان را بنویسید