:: نقد و بررسی ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرف‌شویی «سامسونگ» ، یک ماشین ظرف‌شویی با قابلیت زیاد و مجهز به تکنولوژی واتروال سامسونگ است. وزن این ماشین ها حدودآ 55 کیلوگرم است و جنس بدنه‌ی آن از استیل است. ظرفیت این ماشین بین 12تا 14 نفر است. ظرف‌شویی سامسونگ مدل  با قابلیت‌های زیاد و نمودار مصرف انرژی A++، یک ماشین با عملکرد رضایت‌بخش به شمار می‌آید. متوسط میزان مصرف آب برای هر بار شست‌وشو در این ماشین ظرف‌شویی، 9.7 لیتر است. قفسه‌های این ماشین ظرف‌شویی قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. میزان صدای آن 44 دسی‌بل است و تعداد برنامه‌های شست‌وشوی آن به شش می‌رسد.

این ماشین با داشتن قفل کودک از ایمنی زیادی برخوردار است. ماشین ظرف‌شویی سامسونگ مدل  ، دارای گزینه‌ی نیم‌شور است. در این دستگاه به خاطر دارا بودن سیستم ضدعفونی, شست‌وشو با آب تا دمای 80 درجه را برای استریل کردن ظروف انجام می‌دهد. در این ماشین می‌توان ظروف بزرگ و قابلمه تا سایز 36 سانتی‌متر را هم شست‌وشو داد.

قفسه‌ی سوم این ماشین مخصوص قاشق و چنگال است تا دستگاه کاربری راحت‌تری داشته باشد. یک قابلیت ویژه‌ی این ماشین، کنترل هوشمند برای شروع با تأخیر از 1 تا 24 ساعت است. این دستگاه دارای بازوهای آب‌پاش بالایی، میانی و پایینی است.

 
تکنولوژی WaterWall پوشش فراگیر ، درخشنگی چشمگیر
ماشین ظرفشویی جدید سری WaterWall ، اولین ماشین ظرفشویی با بازوی شستشوی خطی در دنیا است که با پوشش کامل فضای داخلی دستگاه ، شستشوی کامل و یکدستی را برای تمام ظروف به ارمغان می آورد.

 
طراحی کاربردی  Flex Tray برای سبد بالا
در ماشین ظرفشویی WaterWall از طراحی منحصر بفرد و خلاقانه ای برای سبد بالا استفاده شده است . با استفاده از سبد انعطاف پذیر  Flex Tray ، برداشتن قاشق و چنگال ها پس از شستشو ، به راحتی و با حداکثر سرعت انجام پذیر می باشد.

شستشوی هدفمند ظروف Zon Booster
ماشین ظرفشویی WaterWall اولین ماشین ظرفشویی است که امکان انتخاب ناحیه شستشوی قدرتمند را با گزینه ای متعدد ارائه می دهد. علاوه بر امکان انتخاب کل قفسه پایین ، امکان انتخاب سمت چپ یا راست برای شستشوی قدرتمند وجود دارد.
علیرغم ماشین ظرفشویی های معمول، ماشین ظرفشویی سامسونگ از ویژگی Zone Booster برخوردار می باشد که به شما این امکان را می دهد تا ظروفی که به شست و شوی بیشتری نیاز دارند را در یک ناحیه قرار دهید تا به طرز کارآمدی لکه های سرسخت باقی مانده غذا از بین بروند. ماشین ظرفشویی سامسونگ با 5 آبپاش در سمت چپ و 3 تای دیگر در سمت راست، دارای وسیع ترین ناحیه تمیز کننده هدفمند در صنعت می باشد، به این خاطر می توانید با یک بار شست و شو از شر لکه های مزاحم خلاص شوید.

 
خشک کن خودکار ماشین ظرفشویی WaterWall سامسونگ
با قابلیت بازکن خودکار و جریان هوای خشک ماشین ظرفشویی سامسونگ، از درخشش ظروف تمیز لذت ببرید. بعد از پایان چرخه، درب ماشین ظرفشویی به صورت خودکار باز می شود تا بخار از داخل آن خارج شود و ظروف سریع تر خشک شوند. فنی که در قسمت بالایی ماشین ظرفشویی WaterWall قرار دارد نیز یک پوشش محافظ هوایی ایجاد می کند تا پروسه خشک شدن ظروف به بهترین شکل انجام گیرد.

 
شست و شو با ماشین ظرفشویی سامسونگ تنها در 55 دقیقه
برنامه شست و شو Daily 55 Cycle در ماشین ظرفشویی سامسونگ، به شما این امکان را می دهد تا سریع تر از همیشه ظروف را شست و شو و خشک کنید. این قابلیت برای حجم کم ظروفی که نیاز به شست و شو کمتری دارند بسیار مناسب است.

 
ماشین ظرفشویی WaterWall مناسب برای تمام ظروف
ماشین ظرفشویی D164 با سیستم Easy Load Racking پر کردن و خالی کردن ماشین را برای تمام ظروف با هر سایزی ساده تر کرده است. به طور مثال می توانید ظروف کوچکتری که در سبد پایینی قرار دارند را به طور کامل جمع کنید تا فضای بیشتری برای جای دادن ظروف بزرگتر داشته باشید. همچنین چرخ های ماشین ظرفشویی WaterWall با طراحی جدید به راحتی جا به جا می شوند و قابل تنظیم می باشند.

 

مقایسه امکانات مدل های جدید 2015 به بعد

 

طراحی انعطاف پذیر 
سینی بالایی در ماشین ظرفشویی D159 سامسونگ به گونه ای طراحی شده است که بتوانید تمام ظروف و کارد و چنگال ها با سایزهای مختلف را در آن به خوبی جای دهید.

 

شست و شوی یک ساعته 
گزینه One Hour Express Wash در ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما این امکان را می دهد تا ظروف را به سرعت شست و شو وخشک کنید. این گزینه برای ظروفی که به شست و شوی زیادی احتیاج ندارند بسیار ایده آل است.

 
شست و شوی خودکار ماشین ظرفشویی D159 سامسونگ
چرخه Auto Wash در ماشین ظرف شویی D159 سامسونگ تمیزی بی نظیر ظروف را تضمین می کند. سنسور turbidity در ماشین ظرفشویی سامسونگ ذرات غذا در آب را تشخیص می دهد و نسبت به آن زمان شست و شو، آب گیری و خشک کردن را تنظیم می کند.
 
تنظیم ارتفاع یک مرحله ای ظرفشویی سامسونگ

با ماشین ظرفشویی سامسونگ نگران جای دادن کتری های بلند قد و یا ظروف سایز بزرگ نباشید، این ماشین ظرفشویی با امکان تنظیم ارتفاع بسیار آسان سینی بالایی، هر نوع ظرفی را به خوبی جای می دهد.

تاریخ انتشار: یکشنبه/22/سپتامبر/2019
تعداد بازدید: 2159
بازگشتدیدگاهتان را بنویسید