:: بهترین ژل ماشین ظرفشویی را برای شستشوی ظروف انتخاب کنیم!

اگر همین الان به یکی از فروشگاه‌های بزرگ شهر مراجعه کنید و از آنها بخواهید که بهترین ژل ماشین ظرفشویی یا بهترین مایع ماشین ظرفشویی را در اختیار شما قرار دهد به احتمال زیاد در بین چند گزینه خواهید ماند. البته این به دلیل مشابه بودن شرایط یا نزدیک بودن کیفیت فنی محصول شرکت‌های مختلف نیست بلکه انتظار هر فرد از عملکرد مایع ظرفشویی و تأثیر آن روی شست و شوی ظروف مشخص می‌کند که کدام گزینه بهتر است.

به‌عنوان یک شرکت فعال در زمینه تولید انواع مواد شوینده در این مطلب به شما خواهیم گفت که بهترین گزینه را بر چه مبنایی انتخاب کنید و به چه فاکتورهایی توجه کنید.

how-to-use-dishwashing-gel

ترکیب چندگانه ژل ماشین ظرفشویی

اولین چیزی که به هنگام انتخاب خود باید در نظر بگیرید این است که در ترکیب ژل شستشوی ظروف از چه موادی استفاده شده و هر کدام از آنها چه تاثیری روی شستشوی ظروف دارند. اگر در بازار دیده باشید برخی از محصولات به صورت چند آنزیم هستند که هم در قالب شوینده‌های پودری و هم در قالب شوینده‌های ژلاتینی به بازار عرضه می‌شوند.

استفاده از چند آنزیم در ساختار ژل ماشین ظرفشویی این امکان را به خانواده‌ها می‌دهد تا بتوانند مواد و کثیفی‌های بسیار سخت را خیلی راحت و با کمترین مصرف آب بشویند. به عنوان مثال استفاده از آنزیم‌های پروتئولیتیک و آمیلاز و لیپاز برای از بین بردن لکه‌های چسبیده به پارچه و همچنین سطوح سخت مانند ظروف ایده‌آل بوده و از بین بردن آنها را راحت می‌کند. آنزیم‌های سورفاکتانت ها برای کاهش کشش سطحی و افزایش نیروی دافعه بین چرک اصلی و چرک هیدرولیزه مناسب است و این کمک می‌کند که آلودگی خیلی راحت‌تر از سطح ظروف پاک شود. پس حتماً سعی کنید که در انتخاب ماشین ظرفشویی به ترکیب آنها و وجود آنزیم‌های مختلف توجه کنید.

سازگاری با درجه حرارت آب

بهترین ژل شستشوی ظروف شوینده‌ای است که با درجه حرارت‌های مختلف و به طور ویژه درجه حرارت پایین آب سازگاری داشته باشد. اگر دیده باشید اکثرا از آب گرم برای شستشوی ظروف استفاده می‌کند که چربی‌ها و لکه‌ها خیلی راحت‌تر پاک می‌شوند. مایع ظرفشویی هم نیاز به آب داغ دارد که این آب داغ یا باید از طریق آبگرمکن تأمین شود یا با استفاده از المنت‌های به کار گرفته شده در دستگاه تأمین می‌شود.

اما گاهی انتخاب ژل ماشین ظرفشویی این امکان را به شما می‌دهد که شستشوی ظروف را در درجه حرارت پایین انجام دهید و نیازی به مصرف انرژی بالا نداشته باشید. در حقیقت به کار گیری آنزیم‌ها و ترکیب پیشرفته در مواد شوینده به ویژه در محصولات فست دراپ این امکان را به خانواده‌ها می‌دهد که با کمترین دردسر ممکن و بدون نیاز به داغ کردن آب ظروف خود را بشویند و انرژی کمتری مصرف کنند.

high-effects-on-tableware

تأثیر قوی روی بوی مواد غذایی

از بین بردن بوی بد باقی مانده از مواد غذایی روی ظروف و به طور ویژه بوی زهم مربوط به گوشت و تخم مرغ برای خانواده‌ها یک اولویت است و طبیعتاً برای آنها بهترین ژل ماشین ظرفشویی محصولی است که بتواند این مشکل را برطرف کند. استفاده از مواد آنزیمی بسیار قوی و همچنین مواد معطر با تنوع در بوهای مختلف می‌تواند در از بین بردن چنین مشکلی نقش مستقیم و مؤثر داشته باشد.

اگر از محصولات ما دیدن کرده باشید یا قبلاً تجربه استفاده از آنها را داشته باشید متوجه می‌شوید که ژل ماشین ظرفشویی فست دراپ در از بین بردن بوی بد باقی مانده روی ظروف یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است. در حقیقت ما در مواد شوینده خود از ترکیب قوی آنزیمی استفاده کرده‌ایم و در کنار آن از مواد معطر قوی استفاده شده که هم ریشه مشکل را از بین ببریم و هم به نوعی یک ماده شوینده معطر و با کیفیت داشته باشیم.

غلظت بالا یا غلظت پایین؟ مسئله این است!

عکس العمل خانواده‌ها نسبت به غلظت ژل ماشین ظرفشویی متفاوت است. در حالی که برخی از آن‌ها غلظت بالای شوینده را به عنوان یک نقطه قوت می‌دانند و معتقدند که میزان مصرف مایع ظرفشویی کمتر می‌شود، اما برخی دیگر معتقدند که با غلظت بالا باعث می‌شود که بخشی از ماده شوینده در آب حل نشود و این کیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی را پایین می‌آورد.

با این وجود از شرکت‌های تولیدکننده ژل ظرفشویی انتظار می‌رود که غلظت محصولات خود را به صورت بهینه و در سطح انتظار خانواده‌ها تنظیم کنند. همانطور که غلظت خیلی زیاد باعث دردسر برای خانواده‌ها شده غلظت پایین هم می‌تواند کیفیت شستشوی ظروف را پایین بیاورد و کارایی لازم را نداشته باشد. این چیزی است که ما در گروه فست دراپ توجه ویژه‌ای به آن داشتیم و شما می‌توانید غلظت ژل ماشین ظرفشویی ما را در شرایط مختلف بسنجید.

economic-worthwhile-dishwashing-gel

صرفه اقتصادی

حجم بیشتر و قیمت ارزان‌تر! مسلماً این اصلی‌ترین انتظار یک خانواده از یک محصول اقتصادی است امکان شستشوی حجم بیشتری از ظروف را به ما بدهد و از طرف دیگر با قیمت پایین‌تری خریداری شود. این موضوع در واقع تا حدود زیادی به همان مسئله غلظت ماده شوینده ربط دارند و چیزی است که ما هم در ژل ماشین ظرفشویی فست دراپ رعایت کرده‌ایم.

توصیه می‌کنم که حتماً برای یکبار هم شده از مواد شوینده ما استفاده کنید تا متوجه شوید که در کنار مشخصات فنی و ویژگی‌های اصلی شوینده، فاکتورهای دیگری مانند صرفه اقتصادی برای خانواده‌ها را هم در نظر گرفته‌ایم به طوری که تنها با یک ژل ماشین ظرفشویی فست دراپ می توانید تا 50 بار ظروف خود را بشویید.

سابقه قبلی

وقتی برخی از خانم ها به یک برند خاص عادت می‌کنند و معتقدند که این برند تولید کننده بهترین ژل شستشوی ظروف است کار شما برای تغییر عقیدهٔ  آنها بسیار سخت و تقریباً غیر ممکن است. در حقیقت این افراد به شکل‌های مختلف کیفیت محصولات یک برند خاص را دیده و مطمئن است که استفاده از این محصول را به هدف نهایی خود می‌رساند.

البته طبیعی است که همیشه برخی از برندها به دنبال بالا بردن کیفیت محصولات خود هستند و خانواده‌ها با استفاده از برندهای دیگر متوجه می‌شوند که امکان جایگزینی این برندها هم وجود دارد. حالا اگر شما قصد خرید ژل ماشین ظرفشویی را دارید در وهله اول باید شرایط فنی و مشخصات کلی آن را در نظر بگیرید که با نیاز شما همخوانی داشته باشد. در نهایت می‌توانید فاکتورهای دیگری مانند جنبه اقتصادی و همچنین شرایط طعم و رنگ آن را هم در نظر داشته باشید.

خانواده‌ها باید توجه داشته باشند که انتخاب ژل ماشین ظرفشویی به سادگی رفتن به فروشگاه و انتخاب ارزانترین گزینه نیست. هر کدام از این شرکت‌ها ویژگی‌های خاص و برجسته برای محصولات خود در نظر گرفته‌اند که مسلماً در انتخاب شما تأثیر گذار هستند. همین وضعیت در مورد محصولات شوینده ما در گروه فست دراپ هم وجود دارد و توصیه می‌کنیم که حتماً از این محصولات استفاده کنید و در مورد کیفیت آن‌ها با ما در ارتباط باشید.

 

 

تاریخ انتشار: سه‌شنبه/08/اکتبر/2019
تعداد بازدید: 1552
بازگشتدیدگاهتان را بنویسید